راهنمای سفرمالزیمجله گردشگریمرکز خرید

مراکز خرید کوالالامپور مالزی

کوالالامپور مالزی با داشتن مراکز خرید های متعدد، قطعا یه جای بی نظیر برای خرید کردن است. در این شهر آنقدر مراکز خرید لوکس و مدرن هست که قطعا برای لحظاتی هم که شده هر بازدیده کننده ای را به تماشای ویترین های رنگا رنگ خود دعوت خواهد کرد. در اکثر مراکز خرید کوالالامپور علاوه بر خرید می توان ساعتها با جاذبه های تفریحی مستقر در آن نظیر بولینگ، تیر اندازی با کمان و برچسب های لیزری مشغول شد د و حتی در برخی  از این مراکز خربد یک تم پارک سر پوشیده را نیز شاهد خواهید بود. هر کدام از این مراکز خرید سعی کرده اند تا با راهکار و ترفندی خاص از معماری گرفته تا جشنواره و فستیوال و دکوراسیون های جذاب و فریبنده راهی در دل بازدید کنندگان خود باز کنند. همکاران ما در آژانس هواپیمائی احمد زاده سعی نموده اند تا در ادامه  و در این مقاله شما را با فهرستی از مراکز خرید کوالالامپور مالزی آشنا کنند که هرکدام با استفاده از یکی از این روش ها توانسته اند راهی برای بی نظیر بودن پیدا کنند .

 

مرکز خرید سوریا KLCC مالزی

مرکز خرید سوریاKLCC  که در زیر برج های دو قلوی پتروناس قرار گرفته است ، حقیقتا چیزی بیشتر از یک مرکز خرید ساده است. مرکز خرید سوریا مجموعه خرده فروشی و تفریح و سرگرمی در تقاطع جالان آمپانگ و جالان راملی می باشد. در این مرکز خرید، گلچینی از جاذبه های مجذوب کننده در کنار خرید برای  تفریح شما مهیا است .

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید گاردن کوالالامپور مالزی

مرکز خرید گاردن کوالالامپور یکی از معروف ترین مراکز خرید موجود در این شهر است که در 6 طبقه  بیش از 200 فروشگاه بسیار لوکس را در خود جای داده است طراحی و ساخت این مرکز خرید بسیار هوشمندانه ، زیبا و خاص می باشد و به همین جهت نظر اغلب بازدیدکنندگان را به سوی خود جلب می کند، اگر از دوستداران  خرید و گشت و گذار در مراکز خریدلاکچری هستید باید بدانید که این مرکز خریداز طریق یک زیر گذر به مرکز خرید میدولی متصل می شود و شما می توانند از هر دو مرکز خرید بازدید کنند.

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید پاویلیون کوالالامپور مالزی

 مرکز خرید پاویلیون واقع در منطقه مد روز باکیت بینتانگ کوالالامپور، واقع شده و در واقع  یکی از بهترین مراکز خرید مالزی است که در حقیقت در مرکز شهر قرار دارد، طراحی آن مدرن است و مساحت آن ۱۳۰ هزار متر  که در 7 طبقه ساخته شده است.  می توان آن را یکی  بروز ترین مراکز خرید در سیتی سنتر کوالالامپور و همچنین جزو محبوب ترین مراکز خرید پیشرفته ی کوالالامپور محسوب کرد .

بیشتر بخوانید: سوغات مالزی و خوردنی های خوشمزه مالزی

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید مید ولی مگامال  کوالالامپور مالزی

مرکز خرید مگامال یکی از بزرگترین مراکز خرید آسیای جنوب شرقی است که  یکی ازمعروفترین جاذبه های خرید را دارد. از ایستگاه بنگسار تا مرکز خرید مید ولی مگامال فقط چند دقیقه با استفاده از یک پل هوایی بزرگ فاصله است.

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید سانگی وانگیکی کوالالامپور مالزی

از قدیمی ترین مجموعه های خرید در ناحیه باکیت بین تانگ شهر کوالالامپور می باشد. این مرکز خرید نسبتا قدیمی که بیش از  بیست سال از افتتاح آن می گذرد هنوز هم با وجود مراکز خرید شیک و مدرنی که در کوالالامپور ساخته شده اند، مسافران و توریست ها را به سمت خود جذب می کند. در این مرکز خرید بیش از 500 غرفه خرده فروشی وجود دارد که هر چیزی از اسباب بازی گرفته تا غذا را می فروشند. آخرین طبقه این مرکز خرید به مد و پوشاک االبته با مارک های بومی مالزی اختصاص دارد.

بیشتر بخوانید: بهترین رستوران های مالزی

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید استارهیل گالری کوالالامپور مالزی

ویژگی خاص این مرکز خرید این است که مستقیما به هتل 5 ستاره جی دبلیو ماریوت وصل است،  ویژگی دیگر این مرکزرا شاید بتوان قرار گیری تعداد زیادی فروشگاههای لوکس و مدرن خرده فروشی دانست. طبقات مختلف این مرکز خرید با دکور و تزئینات خاص و زیبا که بیستر شبیه تزئینات جشن ها است شما را شگفت زده خواهد کرد. در مرکز خرید استارهیل گالری شما با مارک ها و برندهای زیادی که غالبا ارائه دهنده مارک های مد روز هستند مواجه خواهید شد .

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید برجایا تایمز اسکوار کوالالامپور مالزی

یکی دیگر از مراکز خرید نامی و خاص کوالالامپور، مرکز خرید 10 طبقه برجایا تایمز اسکوار می باشد این مرکز خرید هم مانند مرکز خرید استار هیل گاری به یک هتل 5 ستاره البته دقیقا هم نام با خود وصل است .این مرکز خرید با داشتن نزدیک به 750 غرفه خرده فروشی جایی  مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت شما و همه ی همراهانتان در هر سنی که باشند در شهر کوالالامپور است. این مرکز خرید علاوه بر دارا بودن سینما و مراکز بازی آنلاین و کامپیوتری داری یک تم پارک سرپوشیده نیز می باشد .

بیشتر بخوانید: مراکز خرید بانکوک

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید وان اوتامام کوالالامپور مالزی

یکی دیگراز مراکز مهم و سر شناس خرید در شهر کوالالامپور همین مرکز خرید وان اوتاما م است که البته دورتر از سیتی سنتر و در واقع در حاشیه شهر کوالالامپور قرار دارد. البته وسعت این مرکز خرید  و قرار گرفتن بیش از 650 فروشگاه، به همراه تعداد زیادی غذا خوری و رستوران و سالن بازی و سرگرمی باعث شده تا این مرکز هم در لیست مراکز خرید معرفی شده توسط ما قرار بگیرد. مرکز خرید وان اوتاما دارای مساحتی نزدیک به  5 میلیون متر مربع یک مرکز خرید بزرگ محسوب می شود که کمی دورتز از مرکز کوالالامپور و  در بندر اوتاما در حومه شهر کوالالامپور، در ناحیه لبیورایا دامانسارا پاچونگ، واقع شده است.

بیشتر بخوانید: اخذ ویزای مالزی

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید لو یات پلازا کوالالامپور مالزی

البته مردم محلی در کوالالامپور بیشتر این مرکز خرید را  با نام LYP می شناسند ، یک مرکز خرید تجاری اختصاصی که دقیقا در مرکز شهر واقع شده است. شاید ذکر این نکته حایز اهمیت باشد که این مرکز خرید بیشتر به وسایل الکترونیکی و IT اختصاص دارد و یکی ازنامی ترین جاهای شهر برای خرید لوازم مکانیکی و البته ابزارآلات می باشد. مرکز خرید لو یات پلازا یک مرکز خرید 12 طبقه است .

مراکز خرید کوالالامپور

مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور مالزی

آخرین مرکز خرید معرفی شده در این مقاله ، مرکز خرید سان وی پیرامید کوالالامپور با مساحتی نزدیک به 1.5 میلیون مترمربع در مجاورت تم پارک سان وی لاگون در خیابان سابانگ قرار گرفته است . ویژگی خاص این مرکز که آن را از تمام مراکز نام برده دیگر متمایز می کند این است کهاین مرکز خرید زمین مخصوص اسکیت روی یخ سرپوشیده دارد. مرکز خرید سان وی پیرامید نما و معماری خاصی دارد که در اصل  تم مصری است . این مرکز خرید با جای دادن غرفه های متعدد و بی شمارخرده فروشی یکی از بزرگترین مراکز خرید مالزی محسوب می گردد .

بیشتر بخوانید: جاهای دیدنی و جاذبه های گردشگری ترکیه

مراکز خرید کوالالامپور

شما عزیزان برای تهیه بلیط هواپیما خارجی، رزرو هتل خارجی و اخذ ویزا از مشاوران درجه یک آژانس احمدزاده استفاده کنید. مشاورانی با 20 سال صابقه در حوزه گردشگری.

5/5 - (2 امتیاز)

رجبیان

افسانه شاهین فر کارشناش تولید محتوا - متخصص در زمینه ی تولید محتوای گردشگری موضوعات و مقالات مرتبط با موضوع سفر را برای شما به اشتراک میزارم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا