جهانگردیراهنمای سفرکاناداکشورهامجله گردشگریویزای کشورها

شرایط دعوتنامه کانادا

اگر متقاضی دعوتنامه کانادا هستید، اما نمی دانید که در چه شرایطی می‌ توانید این دعوتنامه را بدست آورید، این مطلب آژانس هواپیمایی احمدزاده را از دست ندهید، همچنین توضیحی برای دعوت نامه خویشاوندی در این مقاله داده شده است که می توانید به راحتی دعوت نامه کانادارو بگیرید.

دعوتنامه کانادا، بیشتر بدانید!

دعوتنامه کانادا یک نامه ی کاملاً ساده و صریح همراه با امضاء کسی است که شما را به کشور کانادا دعوت کرده است. شخصی که شما را دعوت می کند باید ساکن و مقیم کانادا باشد و به خوبی شما را بشناسد یا ارتباط نزدیکی با شما داشته باشد. مثلا بداند که شما از لحاظ مالی دچار مشکل هستید یا نه تا بتواند تمام هزینه های شما را به عنوان دعوت کننده برعهده بگیرد. البته بهتر است دعوتنامه کانادا از طرف یک فامیل، دوست و یا حتی یک شریک کاری و تجاری باشد. به بیان ساده تر می توانیم بگوییم منظور از دعوتنامه کانادا این است که فردی که برای شما دعوتنامه کانادا را می فرستد از کنسولگری کانادا می خواهد تا به شما اجازه ی ورود به کشور کانادا را بدهد و این خود نوعی تضمین از طرف دعوت کننده به کنسولگری کانادا است که همین باعث می شود کار شما سریع تر انجام شود.

دعوتنامه کانادا

مدت زمان و اعتبار دعوت نامه ی کانادا

این قبیل دعوتنامه ها بر مبنای اهداف سفر به کانادا، تاریخ و اعتبار مشخصی دارند. برای مثال اعتبار دعوتنامه کانادا با هداف تجاری و کاری بعد از اتمام جلسات، با طل می شود؛ بنابراین شما باید بتوانید که مطابق با تاریخ دعوتنامه کانادا تایم سفر خود را آغاز و به خوبی به پایان برسانید تا دچار مشکل نشوید. اگر تاریخ اعتبار دعوتنامه کانادا به پایان برسد دیگر نمی توان از آن استفاده کرد.

بشتر بخوانید: به راحتی آب خوردن ویزای توریستی کانادا بگیرید

نوشته های مشابه

شرایط اخذ دعوتنامه کانادا

کسی که می خواهد شما را دعوت کند باید شرایط اخذ دعوتنامه کانادا را که مختص کشور کانادا است رعایت کند. شخص دعوت کننده خودش نیز باید دارای شرایط زیر باشد:

 •  شاغل باشد.
 • سن او بالای 18 سال باشد.
 • حتما باید درکشور کانادا اقامت داشته باشد.
 • حتما باید به طور کامل و قانونی در این کشور حضور داشته باشد.
 • ارسال دعوتنامه توسط میزبان که باید شامل مشخصات مهمان و ادرس و مشخصات میزبان باشد که در ادامه به انها اشاره شده .لازم به توضیح است که دعوتنامه میتواند با ایمیل ارسال گردد.

مشخصات فرد دعوت شده:

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • شماره تماس
 • آدرس
 • هدف از سفر
 • نحوه ی پرداخت کردن هزینه های سفر
 • تاریخ و زمان ورود و خروج شما از کشور کانادا

مشخصات فرد دعوت کننده:

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • آدرس
 • شماره تماس در کانادا
 • وضعیت اشتغال و اقامت

دعوتنامه کانادا

انواع دعوتنامه ی کانادا

انواع دعوتنامه های کانادا با توجه به اهداف سفر به کانادا به شرح زیر می باشند:

 1. دعوتنامه توریستی کانادا
 2. دعوتنامه خویشاوندی کانادا
 3. دعوتنامه تحصیلی کانادا
 4. دعوتنامه کاری کانادا

 

بشتر بخوانید: گرفتن ویزا بدون دعوتنامه

 

دعوتنامه توریستی کانادا

این نوع دعوتنامه یکی از کارآمدترین راه ها برای گرفتن ویزای توریستی کانادا است. در دعوتنامه توریستی فرد توسط دعوت کننده برای تفریح و بازدید از مناطق دیدنی و جذاب این کشور دعوت می شود. لازم است بدانید که دعوتنامه توریستی کانادا نیز یک تاریخ تأیین شده دارد که برای فرد دعوت شده محدوده ی زمانی اقامت در کانادا را مشخص می کند.

با اخذ ویزای توریستی کانادا همراه با دعوتنامه شانس بیشتری برای سفر به کانادا دارید.

برای اخذ ویزا دو راه دارید:

 • در روش اول شخص دعوت کننده این را می گوید که شما در منزل آن فرد اقامت می کنید و همین طور در صورت ضرورت از شما حمایت مالی می کند؛ این گونه دریافت ویزا خیلی راحت تر می شود.
 • روش دوم اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه است که در این صورت ارسال درخواست ویزا توریستی بدون دعوتنامه کانادا کار بسیار دشواری است. اگر دعوتنامه کانادا داشته باشید لاقل از لحاظ مالی تأمین هستید ولی اگر دعوتنامه کانادا ندارید باید خودتان به افسر ویزای کانادا بگویید که از عهده ی تمام هزینه ها بر می آیید و همه ی هزینه ها از ابتدا تا اتمام سفر بر عهده خودتان است .

دعوت نامه خویشاوندی کانادا

این دعوتنامه کانادا یکی از بهترین و رایج ترین دعوتنامه هاست که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. این نوع دعوتنامه از طرف دوستان و خویشاوندانی که ساکن کانادا هستند ارسال می شود و به نوعی همان دعوتنامه ی توریستی هم محسوب می شود.

البته برای پدر و مادر و پدر بزرگ و مادربزرگ شرایط خیلی فرق می کند و موارد دیگری هم وجود دارد که به آن سوپر ویزا می گویند که به نوعی از آن به عنوان ویزای والدین نیز یاد می شود.

دعوتنامه کانادا

دعوتنامه تحصیلی کانادا

این مورد برای شرکت در دوره های آموزشی این کشوراست که معمولا از سوی کالج ها و دانشگاه های کشور کانادا برای شما ارسال می شود تا از شما درخواست کنند که در دوره های آنها شرکت کنید. این یکی از روش های ادامه تحصیل برای دانشجویان در کشور کانادا است. در این نوع دعوتنامه تاریخ شروع و زمان پایان دوره ی تحصیلی و مقدار هزینه هایی که باید پرداخت شود به طور کامل ذکر شده است.

 

بشتر بخوانید: دیدنی ترین شهرهای کانادا

 

دعوتنامه کانادا

دعوتنامه کاری کانادا

شرکت های کانادایی در جهت پیشرفت کسب و کار و تجارت برای کسانی که در خارج از کشور درخواست همکاری داده اند، دعوتنامه کاری می فرستند تا آنها بتوانند با سفر به کانادا از نزدیک شاهد کار باشند. همین طور دعوتنامه کاری کانادا می تواند از طرف شریک های تجاری و کاری تان در کانادا برای شما ارسال شود.

دعوتنامه کانادا

هزینه ی دعوتنامه کانادا

هزینه های دعوتنامه کانادا مبلغی حدود 1600 دلار می باشد. این هزینه ها همگی شامل کلیه ی خدمات مرتبط با درخواست ویزای کانادا مثل ثبت نام ویزای کانادا، مشاوره گرفتن، پر کردن فرم های دعوت نامه و همچنین هزینه های دیگری شامل اخذ دعوتنامه کانادا از مؤسسه ای معتبر می باشد.

متقاضیان ویزای کانادا باید برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر مربوطه مراجعه کنند و در صورت تآیید متقاضی باید یک بار دیگر به همان کشوری که در آن انگشت نگاری کرده سفر کنند و پاسپورت خود را تحویل بگیرد.

اکنون که با شرایط اخذ دعوتنامه کانادا آشنا شدید، می توانید برای ارسال آن از طرف دوستان یا همکاران خود در کانادا اقدام کنید. آنچه مسلم است زمانی که دعوتنامه کانادا برای شما ارسال شود، سریع تر از آنچه فکر می کنید می توانید ویزای کانادا بگیرید و برای خرید بلیط هواپیما به مقصد کانادا اقدام کنید.

با در نظر گرفتن کاهش هزینه هایی که با دریافت دعوتنامه کانادا شامل شما می شود، دیگر نگران هزینه ی بلیط هواپیما و اقامت در کانادا نخواهید بود.

دعوتنامه کانادا

آژانس هواپیمایی جهانگردی احمدزاده به عنوان یکی از معتبرترین متولیان امور خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، کلیه ی خدمات مورد نیاز شما را از رزرو هتل خارجی گرفته تا فروش بلیط های قیمت مناسب خارجی را بر عهده دارد. شما همچنین می توانید جهت اخذ ویزای توریستی یا تحصیلی کانادا از مشاورین حرفه ای تیم احمدزاده راهنمایی های لازم را دریافت و برای اخذ ویزا اقدام کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

محمود کرمی پور

محمود کرمی پور هستم

نوشته های مشابه

6 دیدگاه

  1. اگر منظور شما دعوت مهمان به ایران است باید از طریق آژانس اقدام فرمایید.که در حال حاضر امکان پذیر نیست به علت شیوع کرونا.جهت اطلاعات بیشتر با شاره 32216660 داخلی 118 تاس حاصل نمایید.

  1. با سلام
   دعوتنامه باید از طرف یکی از اشنایان یا دوستان نزدیک باشد که اقامت کانادا را داشته باشند یا پاسپورت کانادایی یا پی ار باید شرایط لازم جهت میزبانی را داشته و هیج سو پیشینه ای در کانادا نداشته و مالیات خود را به موقع به دولت پرداخت نموده باشند والبته استثنا هم وجود دارد که جهت توضیحات بیشتر میتوانید با آژانس تماس بگیرید.05132216660 داخلی 116 خانم سلطانی یا 118 خانم رهنما

 1. هزینه ویزای کانادابادعوتنامه برای اتباع افغانی داخل ایران چقدرهست؟آیا امکان این وجوددارد که بتوان ازطریق آژانس شما ویزاگرفت؟

  1. با سلام…هزینه برای هر نفر 250 دلار امریکا میباشد و فر قی با ایرانیان ندارد اما شما باید دعوتنامه داشته باشید ما ویزای تضمینی نداریم و باز برای انگشت نکاری باید به یکی از کشورهایی که دفتر انگشت نکاری کانادا در انها میباشد مثل ترکیه دبی بروید که جگرفتن ویزا برای انها نیز مشکلاتی دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا