راهنمای سفرمجله گردشگریویزای کشورها

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه یکی از اصلی ترین دغدغه های افرادی است که قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارند. مهاجرت از چالش برانگیز ترین قسمت های زندگی هر آدمی است که امروزه با توجه به شرایط کنونی، تعداد موافقان از تعداد مخالفان آن پیشی گرفته است و افراد زیادی قصد دارند دل به دریای غربت بزنند و برای یک بار هم که شده شانس خود را امتحان کنند.

برای دانستن بیشتر در این باره با ما همراه باشید.

دعوتنامه چیست؟

دعوتنامه اوراق قانونی برای اجازه اخذ اقامت در یک کشور خارجی میباشد و در طول این مدت تمامی هزینه های زندگی و سفر برعهده فرد میزبان است. این کار باید از طریق خانواده، دوستان و یا آشنایان صورت بگیرد. دعوت نامه خود به دو نوع کوتاه مدت و بلند مدت تقسیم می شود.

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه، رویای بسیاری از مهاجران و گردشگران است. چون ویزای شینگن می تواند به آرزوی این افراد برای بازدید از مکان های بی نظیری مثل برج ایفل در پاریس، بندر بارسلون، آسمان همیشه بارانی لندن، ونیز ایتالیا و دیگر مکان های اعجاب انگیز اروپا جامه عمل بپوشاند.

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه

نوشته های مشابه

ویزای شینگن چیست؟

ویزای شینگن سند معتبری است که شرایط بازدید از 26 کشور اروپایی که همه آن ها جزو هم پیمانان شینگن می باشند را فراهم می کند تا  شما بتوانید بدون هیچ محدودیتی با اخذ ویزای شینگن از این کشورها دیدن کنید.

اروپا، دومین قاره کوچک جهان و یکی از پیشتازان در عرصه صنعت و تکنولوژی دنیا، امروزه مقصد بسیاری از مهاجران است. جالب است  بدانید که از 50 کشور اروپایی، 26 کشور عضو اتحادیه اروپا می باشند که در این بین لوگزامبورگ به عنوان ثروتمند ترین و آلمان به عنوان صنعتی ترین کشور قاره اروپا شناخته می شوند.

بیمه درمانی رایگان، حق تحصیل فرزندان، حقوق شهروندی مناسب، بیمه بازنشستگی و زیر بنای قوی اقتصادی از جمله مهم ترین دلایل مهاجرت به این قاره سر سبز می باشد.

 راه های گرفتن ویزا بدون دعوتنامه در کشور های اروپایی:

  • دریافت کارت آبی

دریافت کارت آبی، یکی از بهترین فرصت ها برای کسانی است که مهارت ویژه ای در رشته ای خاص دارند. با این روش  شما می توانید برای دریافت اقامت دائم در این کشور ها درخواست بدهید. البته باید بدانید که این روش کار آسانی نیست و بیشتر شامل تخصص های ویژه می باشد. جالب است بدانید که رشته های ورزشی ملی نیز در این دسته قرار می گیرند.

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه

  • ازدواج

ازدواج با یک فرد اروپایی یا فردی که تبعه یکی از کشور های اروپا باشد نیز یکی از این راه هاست که نیازی به دعوت نامه رسمی ندارد. در صورتی که فرد مورد نظر شما توانایی تأمین هزینه های زندگی و مسکن را داشته باشد این یک روش راحت و آسان محسوب میشود. با این روش شما می توانید پس از یک سال اقامت در یکی از کشور ها برای  اقامت دائم نیز اقدام کنید.

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه

  • ثبت شرکت در کشور های عضو اتحادیه اروپا

سومین راه حل برای گرفتن ویزای شینگن بدون مدارک ثبت شرکت در یکی از کشور های اروپایی است.

اگر از نظر مالی آنقدر توانایی دارید که می توانید یک شرکت را در یکی از کشورهای اروپایی به ثبت برسانید، دیگر نیازی به دعوت نامه نخواهید داشت. در این روش بهتر است که دارای یک ملک شخصی در این کشور ها باشید و یا حداقل یک هتل در مدت اقامت خود رزرو کنید. با استفاده از این روش  در کوتاه مدت می توانید برای دریافت اقامت کوتاه مدت و بعد ها بلند مدت اقدام کنید. هر زمانی که اقامت بلند مدت کشور مربوطه را دریافت کردید، می توانید تبدیل به فردی شوید که قادر است برای دیگران نیز دعوتنامه ارسال کند.

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه

  • سفر توریستی

همان طور که همه میدانیم برای مسافرت احتیاج به هیچ گونه دعوتنامه ای نیست و فقط کافی است که بلیط هواپیما و فیش  رزرو هتل را به همراه داشته باشید. یادتان باشد که با اخذ ویزا از این روش شما مجاز به کار و یا تحصیل در این کشور نمی باشید. مدت اعتبار این ویزا نیز 90 روز می باشد.

یکی از معدود راه های گرفتن ویزای شینگن بدون مدارک این است که بتوانید ثابت کنید توانایی مالی برای پرداخت هزینه های سفر خود را دارید که این کار از طریق ارسال صورت حساب کارت های بانکی یا کارت های اعتباری شما امکان پذیر می باشد. در ضمن یادتان نرود که برای این کار حتما باید خود را بیمه درمانی کنید.

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه

برای درخواست چه  نوع ویزایی حتما دعوتنامه لازم است؟

اگر قصد ادامه تحصیل در یکی از دانشگاه های  کشور ها ی اروپایی را داشته باشید ویا اگر از طریق فرصت های شغلی موجود در این کشور ها قصد دارید استخدام شوید باید بدانید که نیاز به دعوتنامه بسیار الزامی میباشد.

اما با وجود تمامی این راه حل ها باید بدانید که  بعضی از کشور های اروپایی نظیر آلمان، یکی از نفوذ ناپذیر ترین کشور های بدون ویزا می باشد. چرا؟ چون این کشور دارای شرایط پناهندگی استانداردی در سطح جهان می باشد.

تاریخچه سفر چیست؟

یکی از مهم ترین عوامل مؤثر در گرفتن ویزای شینگن بدون دعوتنامه داشتن یک تاریخچه سفر قوی است.

تاریخچه سفر، به سفر هایی که  شما در گذشته داشته اید به طور دقیق اشاره می کند. این سفر ها می تواند از میان کشور های آسیایی مانند هند، ترکیه، امارات، چین و … نیز باشد.

اگر این تاریخچه سفر پر بار باشد شما میتوانید بدون نیاز به ویزای شینگن برای درخواست کشورهایی مانند کانادا نیز اقدام کنید.

گرفتن ویزا بدون دعوتنامه

چرا تاریخچه سفر تا این حد اهمیت دارد؟

در واقع ویزای شینگن این نکته را به سفارت  ثابت میکند که فرد مسافر به تعداد زیادی کشور سفر کرده و دوباره به وطن خود باز گشته است. “بازگشت مسافر به وطن” برای سفارت کشور ها بسیار حائز اهمیت می باشد؛ زیرا ورود افراد به این کشور ها از طریق ویزای گردشگری و فرار به سمت اردوگاه های افراد جنگ زده برای آن ها مطلوب نمی باشد.

هدف کشور های اروپایی از این کار رشد صنعت گردشگری و توریسم است. بنابراین تا زمانی که شما به عنوان یک فرد گردشگر در این کشور ها بمانید و سیاست، امنیت و ثروت عمومی کشور ها را به خطر نیندازید از شما استقبال می شود.

خوشبختانه باید بدانید که داشتن “سند ملکی” که به نوعی میزان دارایی شما را مشخص میکند، جزو مدارک ضروری  برای هیچ کدام از بیست و شش کشور عضو پیمان شینگن نمی باشد.

در کشور هایی مانند هلندمؤسساتی وجود دارند که در ازای دریافت مبلغی که به عنوان وثیقه نگه داری می شود، برای افراد دعوتنامه ای برای اخذ ویزا آن هم فقط نوع توریستی صادر میکنند. این یکی دیگر از راه های گرفتن ویزای شینگن بدون مدارک در بعضی کشور ها می باشد.

اخذ ویزایشینگن در اسرع وقت

آژانس ایرانگردی وجهانگردیاحمدزاده آماده ارائه خدماتی مانند گرفتن ویزای شینگن برای شما عزیزان می باشد. همانطور که در قسمت های بالا مشاهده کردید، اخذ ویزای شینگن یک پروسه زمان بر و خسته کننده می باشد که شما می توانید با خیال راحت این کار را به ما بسپارید و با خاطری آسوده مقدمات سفر خود و عزیزانتان را فراهم کنید.

این آژانس غیر از اخذ ویزا آماده ارائه خدمات دیگری مانند اخذ ویزا، رزرو هتل داخلی و خارجی، خرید آنلاین بیمه مسافرتی، گرفتن وقت سفارت و … به شما عزیزان می باشد.

آژانس احمدزاده، متفاوت ترین آژانس در بین آژانس های هواپیمایی مشهد می باشد.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا