دعوتنامه کانادا – با این مقاله راحت دعوتنامه کانادا بگیرید

اگر متقاضی دعوتنامه کانادا هستید، اما نمی دانید که در چه شرایطی می‌ توانید این دعوتنامه را بدست آورید، این مطلب آژانس هواپیمایی احمدزاده را از دست ندهید.

دعوتنامه کانادا، بیشتر بدانید!

دعوتنامه کانادا یک نامه ی کاملاً ساده و صریح همراه با امضاء کسی است که شما را به کشور کانادا دعوت کرده است. شخصی که شما را دعوت می کند باید ساکن و مقیم کانادا باشد و به خوبی شما را بشناسد یا ارتباط نزدیکی با شما داشته باشد. مثلا بداند که شما از لحاظ مالی دچار مشکل هستید یا نه تا بتواند تمام هزینه های شما را به عنوان دعوت کننده برعهده بگیرد. البته بهتر است دعوتنامه کانادا از طرف یک فامیل، دوست و یا حتی یک شریک کاری و تجاری باشد. به بیان ساده تر می توانیم بگوییم منظور از دعوتنامه کانادا این است که فردی که برای شما دعوتنامه کانادا را می فرستد از کنسولگری کانادا می خواهد تا به شما اجازه ی ورود به کشور کانادا را بدهد و این خود نوعی تضمین از طرف دعوت کننده به کنسولگری کانادا است که همین باعث می شود کار شما سریع تر انجام شود.

مدت زمان و اعتبار دعوت نامه ی کانادا

این قبیل دعوتنامه ها بر مبنای اهداف سفر به کانادا، تاریخ و اعتبار مشخصی دارند. برای مثال اعتبار دعوتنامه کانادا با هداف تجاری و کاری بعد از اتمام جلسات، با طل می شود؛ بنابراین شما باید بتوانید که مطابق با تاریخ دعوتنامه کانادا تایم سفر خود را آغاز و به خوبی به پایان برسانید تا دچار مشکل نشوید. اگر تاریخ اعتبار دعوتنامه کانادا به پایان برسد دیگر نمی توان از آن استفاده کرد.

شرایط اخذ دعوتنامه کانادا

کسی که می خواهد شما را دعوت کند باید شرایط اخذ دعوتنامه کانادا را که مختص کشور کانادا است رعایت کند. شخص دعوت کننده خودش نیز باید دارای شرایط زیر باشد:

شاغل باشد.

 • سن او بالای 18 سال باشد.
 • حتما باید درکشور کانادا اقامت داشته باشد.
 • حتما باید به طور کامل و قانونی در این کشور حضور داشته باشد.
 • آن شخص باید دعوتنامه کانادا راتوسط یک وکیل معتبر و به طور صحیح وبا کمال صداقتو و واقعیت بنویسید و امضاء کند و در آخر این دعوتنامه را برای شما ارسال کند.

در دعوتنامه کانادا مشخصات فردی که دعوت شده و فردی که شما را دعوت کرده ثبت شده است.

مشخصات فرد دعوت شده:

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • شماره تماس
 • آدرس
 • هدف از سفر
 • نحوه ی پرداخت کردن هزینه های سفر
 • تاریخ و زمان ورود و خروج شما از کشور کانادا

مشخصات فرد دعوت کننده:

 • نام و نام خانوادگی
 • تاریخ تولد
 • آدرس
 • شماره تماس در کانادا
 • وضعیت اشتغال و اقامت

انواع دعوتنامه ی کانادا

انواع دعوتنامه های کانادا با توجه به اهداف سفر به کانادا به شرح زیر می باشند:

 1. دعوتنامه توریستی کانادا
 2. دعوتنامه خویشاوندی کانادا
 3. دعوتنامه تحصیلی کانادا
 4. دعوتنامه کاری کانادا

دعوتنامه توریستی کانادا

این نوع دعوتنامه یکی از کارآمدترین راه ها برای گرفتن ویزای توریستی کانادا است. در دعوتنامه توریستی فرد توسط دعوت کننده برای تفریح و بازدید از مناطق دیدنی و جذاب این کشور دعوت می شود. لازم است بدانید که دعوتنامه توریستی کانادا نیز یک تاریخ تأیین شده دارد که برای فرد دعوت شده محدوده ی زمانی اقامت در کانادا را مشخص می کند.

با اخذ ویزای توریستی کانادا همراه با دعوتنامه شانس بیشتری برای سفر به کانادا دارید. برای اخذ ویزا دو راه دارید:

 • در روش اول شخص دعوت کننده این را می گوید که شما در منزل آن فرد اقامت می کنید و همین طور در صورت ضرورت از شما حمایت مالی می کند؛ این گونه دریافت ویزا خیلی راحت تر می شود.
 • روش دوم اخذ ویزای توریستی کانادا بدون دعوتنامه است که در این صورت ارسال درخواست ویزا توریستی بدون دعوتنامه کانادا کار بسیار دشواری است. اگر دعوتنامه کانادا داشته باشید لاقل از لحاظ مالی تأمین هستید ولی اگر دعوتنامه کانادا ندارید باید خودتان به افسر ویزای کانادا بگویید که از عهده ی تمام هزینه ها بر می آیید و همه ی هزینه ها از ابتدا تا اتمام سفر بر عهده خودتان است .

دعوت نامه خویشاوندی کانادا

این دعوتنامه کانادا یکی از بهترین و رایج ترین دعوتنامه هاست که از ارزش بسیار بالایی برخوردار است. این نوع دعوتنامه از طرف دوستان و خویشاوندانی که ساکن کانادا هستند ارسال می شود و به نوعی همان دعوتنامه ی توریستی هم محسوب می شود.

البته برای پدر و مادر و پدر بزرگ و مادربزرگ شرایط خیلی فرق می کند و موارد دیگری هم وجود دارد که به آن سوپر ویزا می گویند که به نوعی از آن به عنوان ویزای والدین نیز یاد می شود.

دعوتنامه تحصیلی کانادا

این مورد برای شرکت در دوره های آموزشی این کشوراست که معمولا از سوی کالج ها و دانشگاه های کشور کانادا برای شما ارسال می شود تا از شما درخواست کنند که در دوره های آنها شرکت کنید. این یکی از روش های ادامه تحصیل برای دانشجویان در کشور کانادا است. در این نوع دعوتنامه تاریخ شروع و زمان پایان دوره ی تحصیلی و مقدار هزینه هایی که باید پرداخت شود به طور کامل ذکر شده است.

دعوتنامه کاری کانادا

شرکت های کانادایی در جهت پیشرفت کسب و کار و تجارت برای کسانی که در خارج از کشور درخواست همکاری داده اند، دعوتنامه کاری می فرستند تا آنها بتوانند با سفر به کانادا از نزدیک شاهد کار باشند. همین طور دعوتنامه کاری کانادا می تواند از طرف شریک های تجاری و کاری تان در کانادا برای شما ارسال شود.

هزینه ی دعوتنامه کانادا

هزینه های دعوتنامه کانادا مبلغی حدود 1600 دلار می باشد. این هزینه ها همگی شامل کلیه ی خدمات مرتبط با درخواست ویزای کانادا مثل ثبت نام ویزای کانادا، مشاوره گرفتن، پر کردن فرم های دعوت نامه و همچنین هزینه های دیگری شامل اخذ دعوتنامه کانادا از مؤسسه ای معتبر می باشد.

متقاضیان ویزای کانادا باید برای انگشت نگاری به یکی از دفاتر مربوطه مراجعه کنند و در صورت تآیید متقاضی باید یک بار دیگر به همان کشوری که در آن انگشت نگاری کرده سفر کنند و پاسپورت خود را تحویل بگیرد.

اکنون که با شرایط اخذ دعوتنامه کانا آشنا شدید، می توانید برای ارسال آن از طرف دوستان یا همکاران خود در کانادا اقدام کنید. آنچه مسلم است زمانی که دعوتنامه کانادا برای شما ارسال شود، سریع تر از آنچه فکر می کنید می توانید ویزای کانادا بگیرید و برای خرید بلیط هواپیما به مقصد کانادا اقدام کنید.

با در نظر گرفتن کاهش هزینه هایی که با دریافت دعوتنامه کانادا شامل شما می شود، دیگر نگران هزینه ی بلیط هواپیما و اقامت در کانادا نخواهید بود.

آژانس هواپیمایی جهانگردی احمدزاده به عنوان یکی از معتبرترین متولیان امور خرید بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، کلیه ی خدمات مورد نیاز شما را از رزرو هتل خارجی گرفته تا فروش بلیط های قیمت مناسب خارجی را بر عهده دارد. شما همچنین می توانید جهت اخذ ویزای توریستی یا تحصیلی کانادا از مشاورین حرفه ای تیم احمدزاده راهنمایی های لازم را دریافت و برای اخذ ویزا اقدام کنید.

اشتراک در
اطلاع از
0 Comments
بازخورد درون خطی
مشاهده همه نظرات
 • با خدمات 24 ساعته آژانس جهانگردی احمدزاده ، در 7 روز هفته همراه ما باشید:
  051 - 32216660 | 0937 - 9234167 | 0915 - 2039535